اگر یه قلپ شعور باشه ..

قضیه پست قبل اینه که یک سهمیه کوچیک ٨ نفره حج عمره به محل کار امیر دادند و توی قرعه کشی اسم امیر دراومده ولی همکاراش بدجنسی کرده بودند و یکی دیگه رو به جاش گذاشته بودند محل کار قبلی امیر هم وابسته به محل جدیدشه اونجا هم قرعه کشی شده بود باز هم اسم امیر در اومده بود باز هم بهش نگفته بودند ! یک بار دیگه هم قرعه کشی شده بود باز هم اسم امیر دراومده بود که وقتی سومین بار رو بهش اطلاع داده بودند اون دو بار دیگه هم که اسمش دراومده بود لو رفته !

بعضی سفرها پولیه و بعضی سفرها دعوتی ! اونی که پولیه دست خودته که کجا بری چجوری بری و برنامه ریزی کنی ولی این سفرهای دعوتی که همه هم زیارتی اند ، هر چی هم پول داشته باشی تا به قول معروف طلبیده نشی هیچ جوری نمیتونی بری .

طی این چند سال اخیر چند بار سفرهای زیارتی (مکه،سوریه و ..) بهم هدیه شد ولی تنهایی که نمیشه !‌ این بار هم بردن همراه ، اولش ، اصلا و ابدا بود ولی بعدا گفتند مدارک رو بیارید .. من که پاسپورت نداشتم امیر پاس حسن رو برد تا پاس من صادر بشه ( که هنوزم نیومده) به نظر میومد مسافر قاچاق تو چمدونی من باشم !! ولی به خاطر ناقص بودن مدارک من مدارک حسن رو هم دیروز پس فرستادند !

اگر خدا بخواد و مدارک من (پاسپورت) زودتر برسه ٢۵ خرداد که تاریخ داده اند من با امیر همراه میشم .. اما هنوز نمیدونیم که حسن رو هم قبول میکنند یا نه !!؟

به تجربه به من ثابت شده که هیچ سفر زیارتیی بدون دعوت نیست !

من هم سپردم دست خدا .. چون حدودا سه سال پیش که سفر حج قسمت شد ازش خواستم تا به شعور درکش نرسیدم من رو نطلبه !

اگر این بار هم نطلبه حتما مربوط به شعورمه ! لبخند منظورم بی شعوری نیستآخ !! شعور درک زیارت ! مژه

 

/ 7 نظر / 5 بازدید
SOMY

سلام اول در مورد سوالتون :ما ساکن لبنان نیستیم و ساکن یکی از شهرهای ایران هستیم. امیدوارم قسمتتون بشه حج و همدیگر را ببینیم وهمونطور که دوس دارین همه با هم عازم بشید[گل]

خودم

امیدوارم هر چی خیر و صلاحه همون پیش بیاد

نادیا

سلام عزیزم ایشالا بری و حسابی خوش بگذره یه بار یکی از آشناها که ماه عسل رفته بودن حج بهم گفت درسته باید آدم طلبیده بشه ولی همت خیلی مهمه خودشو به آب و آتیش زد و ماه عسل رفته بودن مکه

هنا

الهی......از صمیم قلب آرزو می کنم که اون دوست که از دل همه مون باخبره هر سه تاییتون رو اختصاصی دعوت کنه...... * این روزا خیلی بهت فکر می کنم. به صبرت...

خدیجه زائر

سلام.امیدوارم به حق صاحب جمعه حاجتت روا بشه..آمین[قلب]

ماری

وقتی دل راهی خونه ی دوست شد تن را چه جای بودن یا نبودن؟ کعبه یک سنگ نشانی ست که ره گم نکنی حاجی احرام دگر بند ببین یار کجاست دعا می کنم تن هم همراه دلت راهی این سفر بشه اما وای به حال اونی که بره و ما رو یاد نکنه!