زلزله

مدتيه دارم به حسن آموزش زلزله و ايمن سازی ميدم يه ميز کنار درب ورودی که جای امنيه گذاشتم که فقط جای اون ميشه و داداشش هميشه تايم ميگيرم و اون ميدوه کنار درب تا بره زير ميز يه دفعه بهش گفتم اگه تکون زياد بود نتونستی راه بری چهار دست و پا برو که در همين آموزش چندين باز کله نازش خورد به در و ديوار و آخ و آخوش بلند شد گفتم عيب نداره بدو بدو بدو وقتی رفت زير ميز گفت اين جوری که زودتر ميميرم گفتم خدا نکنه چرا ؟؟؟ گفت الان هم دارم ميميرم نگاه کن و اشاره کرد به سرش که فکر ميکرد  از شدت درد قلمبه شده !!!

يه دفعه هم گفتم داداش رو هم با خودت ببر که اينقدر حسين فرار کرد و اينو اونور رفت و حسن هم به دنبالش که پشيمون شدم گفتم خودت برو من اونو ميارم 18.gif . روی هم رفته آموزش خوبی از آب در اومد .

حسين ديگه الان حدود يک سال و دوماهشه کلماتی مثل ده: بده / ماما :مامان / بابا و دادا :داداش / و به به / و آبه :آب رو ميگه گاهی هم جمله کوتاه با همين حروف ميگه مثل آبه ده ... خيلی شيطونه . شيطونی ميکنه و ميخنده و نمک خنده هاش همه رو ميخندونه من که ميگم بچه بی ادبی ميشه چون هر کار بدی که ميکنه ميخنده و اطرافيان هم نميتونن جلوی خنده شونو بگيرن . ولی واقعا با نمک ميخنده چشماش يه خط هلالی ميشه و ۶ تا دندوناش ميفته بيرون و با همه شاديهای تو دنيا ميخنده ...

/ 8 نظر / 6 بازدید
f

چه وبلاگ جالبی ! چه مامان خاتون خوبی!

khodam

سلام بالاخره نوشتيد؟ نزديک بود حسرت به دل بمانم! ما امتحان داريم شما ديگر چرا کم می نويسيد؟ به هر حال يادتان باشد من يکی منتظر مطالبتان هستم. موفق باشيد

بار هستي

خيلي خوشحالم كه برگشتيد و بعد از اين همه وقفه دوباره مي نويسيد و به خاطر اين كه همچنان هستيد و همچنان همون جوري عمل مي كنيد كه شايسته ي شما مادر پرقدرت، زودرنج، و دوست داشتني است به شما تبريك ميگم. و آرزوي شادي و سبز بودن همواره براي شما و پسرهاي گلتون مي كنم.

khatooon

سلام...خيلی وقت بود نيومده بودم اينجا..نميدونی چه حسی خوبی تو حرفاته...هوس ميکنم زودتر مامان بشم...( يه بابا ی خوب لازمه که پيدا نميشه)

emma tompsin

سلام وبلاگت باحاله ميشه اسمه وبلاگ منم بگذاری خبلی خوشحالم ميکنی اگه بگذاری

فاطمه

سلام. چه کار خوبی می‌کنيد. اما می‌دوني ؛ اگه يادت باشه اون چيزی که بيشتر از همه روز زلزله ما رو اذيت کرد ترس و وحشت بود. سعی کن به بچه‌ها خونسردی و آرامش رو ياد بدی.البته من کوچکتر از اونم که بخوام اينا رو بگم (خجالت)ماشالله به حسن گل و حسين ناز...ببوسشون

نیلوفر

سلام مامان خاتون جان ! خيلی خوبه که حتی اموزش زلزله رو هم از بچه های گلت دریغ نمیکنی ! همیشه موفق باشی ....راستی مامان خاتون نیلوفر رو از دعاهات فراموش نکینی !