102 مین پست

الوعده وفا ! البته قرار بود این پست رو ١٠٠ مین پست قرار بدم اما خب وقت نکردم عکس ها رو کات کنم ..

چون این عکس ها رو از روی عکسهای چاپ شده گرفتم کیفیت خوبی ندارند . ولی جهت ثبت خاطرات خوبند .

اولین عکس ثبت شده ی حسن در ٧ روزگی .. مامان بزرگای ندید بدیدش ، کاکلش هم واسش درست کردند !! نیشخند

قد :۵٠ سانتیمتر - وزن ٣٣۵٠ کیلوگرم دور سرش هم فکر کنم ٣۵ بود یادم نیست !!

بچه ایی که هم اکنون میبینید بچه ی دوم است و زیاد مورد توجه قرار نگرفته است!! چون سبزه و زشت بوده است و پدرم فکر میکرده اند چه کار اشتباهی کرده ام که بچه دوم آورده ام و این طوری حسن از چشم بقیه می افته اد و میگفتند ما این رو دوست نداری ایم !! این عکس دو ماهگی این کودک مظلوم بوده است که البته همان روز اول عشق اول و آخر پدرم شده است !

قد ۵١ سانتیمتر - وزن ٣۵٠٠ کیلوگرم - دور سر حسین رو هم یادم نیست .

از هادی عکس های بدو تولدش رو ندارم . جهت یادآوری دوستای قدیمی و اطلاع دوستای جدید :

پارسال قبل از عید که امیر برای انجام امور درسیه اش تشریف برد ایتالیا به خاطر داشتن لب تاب و به قول ما یه سلام و علیک با یه گروه دولتی در فرودگاه ، پلیس نفخمیده رم خیالات برش داشت ایشون از این کارگزاراییه که به ملت معرفی میشه خبرنگار و غیره بعد جاس-وس از آب درمیاند ، در یه اقدام ضربتی کیف امیر را میزنند (جنابان پولیس ) و بدین وسیله تمام عکس هایی که ۴ سال گرفته بودیم رو یکجا از دست دادیم ! البته خیلی چیزها توی لب تاب بود مث ٢سال تحقیقاتش درباره تز دکتراش ، مصاحبه هاش با معماران تاثیر گذار ۵٠ سال قبل ایران که چند میلیون صرف ملاقات هاش کرده بود چون در کشورهای مختلفی بودند و ٢۵٠٠ یورو نقد .. _ ای الهی کوفتشون بشه عصبانی _ لب تاب و مدارک !! یعنی کلا اون دفعه فقط امیر موند و پاسپورتش و هیچ !!

حالا اگر بخوام از چند ماه بعد از تولد هادی عکس بزارم خیلی نامردیه ! قیافه این دوتا خیلی زشت به نظر میاد ! میزارم برای پست های بعدی . اما مشخصاتش :

قد ۵٢ سانتیمتر - وزن ٣۵٠٠ کیلوگرم - دور سرش یادم نیست .

فکر کنم قد بچه های بعدیم بلندتر بشهاز خود راضی !! نه ؟؟؟خوشمزه

فعلا تا همینجا .

/ 5 نظر / 11 بازدید
خاله گلنار

سلام شرمنده[نیشخند]ضایع شدما... خب عکس حسین کدومه؟ اون دوتا رو درست گذاشتم ؟ جز اینکه هادی رو 2تا گذاشتم [نیشخند]

خودم

سلام دیر کردنم تقصیر اینترنته. با این حساب داداش چندمشون از بدو تولد می تونه تو تیم بسکتبال عضو بشه؟ راستی انگار اسپیشال داره کم کم درست می شه ها! در هر حال امیدوارم بچه های خوب و سالمی بمونن و زیر سایه شما زندگی خوبی داشته باشن (حالا چه ماه عسل برن مریخ چه جاهای دیگه)

خاله گلنار

سلام عزیزم.. بدو ... خبر خبر .. خاله گلنار رو جدی بگیرید...

آیلین

بچه های بعدی ؟؟ خبریه ریحان ؟؟ [متفکر]