تقبلل الله حاژ خانوم !

امروز دحوالارض هست . ثواب روزه در این روز برابر با هفتاد ماه روزه است . اعمال خاصی داره و کلا یکی از چهار روزی هست که در آن عبادت و روزه گرفتن به مومنین توصیه شده .

من هم  روزه گرفتم آن هم عجب روزه ایی !

صبح بلند شدم قرصم رو بخورم یادم افتاده روزه ام .. اومدم تو خونه یه چرخی بزنم گفتم بی خیال بیخودی انرژیم مصرف میشه سر ظهری توی معده ام بساط سنج و شیپور برپا میشه . قرار بود حسین ساعت 10 ونیم تعطیل بشود به علت جلسه آموزگاران ، گفتم میخوابم تا حسین بیاد ، اما هادی مشغول دیدن کارتون تام و جری با صدای بلند شد .. بگذریم توی خواب هی داشتم دنبال موشه میکردم !

ساعت 11 از مدرسه تماس گرفتند که حسین گفته : مامانم گفته با سرویس نیا امروز جلسه س خودم میام دنبالت .. تا 11 و نیم حاضر شدم و با هادی رفتیم دنبال عالیجناب حسین ! بین راه عالیجناب هادی که از کله صب بیدار شده بود خوابش برد و باید بغلش میکردم ، رسیدم مدرسه دلم میخواست گوش این عالیجناب وسطی رو برای این خودسری همچین بپیچونم که زمین دور پاش بچرخه ! دیدم نشسته یه کمی از مشقش رو نوشته !

نصفه ی راه رو برگشتیم تو مسیر دور و برمون پر از اغذیه فروشی و بوی کباب ترکی ! گفتند عاااای گشنه مونه ! من که دلم به این غذاهای کثیف راضی نمیشه سه تا پیراشکی گرفتم نصفه مونده ی اونا رو هم خوردم ! یه دوری در مراکز خرید زدیم که بستنی میوه ایی دیدند و شروع کردن بهانه گیری . گفتم : لباستون کمه لرز میکنید به جاش آب هویج ! جای شما خالی سه تا هم آب هویج گرفتیم که ! یکی یه هورت کشیدند و گفتند سیر شدیم ! جاتون خالی سهم من آخرش شد دو تا و نصفی !

بعدش که رسیدیم خونه حدودای 3 ظهر بود و عالیجناب حسن رسید .. نهار مدرسه ش رو اورده بود خونه ، نگاه کردم دیدم چلوجوجه ی چرب و چیلییه ! یه ناخنکی بهش زدم لپم پر بود که بلاخره یادم افتاده ععععععععععععععععه !! ‌روزه بودم خیر سرم !!

حالا از ساعت 3 و نیم بعد از ظهره که من روزه ام .. بدجوری هم دل ضعفه گرفتم !!

یکی نیست به من بگه تقبلل الله حاژ خانوم ؟

/ 3 نظر / 17 بازدید
پدرام

صبر کردن دردناک است و فراموش کردن دردناک تر ولي از اين دو دردناک تر اين است که نداني بايد صبر کني يا فراموش سلام دوست خوبم روزمرگیهاتو زیبا و به سبک خاصی می نویسی که خیلی جذاب و خوندنیه راستی به قول خودتون تقبلل الله حاژ خانوم منو هم دعا کن خوشحال میشم پیش منم بیای

ساناز

یعنی عالی بود. قبول باشه مامان خاتون.

خودم

به به قبول باشه. چرا به بچه می گین می رین دنبالش بعد می زنین زیرش هان؟؟؟ [منتظر] امضا: عضو انجمن حمایت از بچه ...ها