چشمای شيطون

حسين ديگه راه افتاده و قدمهاش محکم شده دندونهای نيش بالاش هم داره بيرون مياد سمت چپی زرنگتره اما دمار از روزگار ما در آورده کلمات دد / دالی / ماما / بابا / دادا / آبه / رو ميگه عکسهای نی نی ها رو دوست داره و وقتی عکسای بچه گی من و داداشو و بابا رو ميبينه هی ميگه دادا دادا دادا يعنی اينا داداش هستن هنوز هم عادت موش و گربه بازی رو داره يه دفعه ميبينيم که با چشمای شيطونش به ما ميخنده و عقب گرد ميکنه و ميدوه ميفهميم يه آشغال تو دهنشه راستی ميدونيد ستاد اشيای گمشده کجاست ؟؟؟؟ به مختون فشار نيارين نميتونين حدس بزنين ... ببخشيد که رک ميگم ها اما ديگه نميشه جور ديگه ای گفت .... پوشک حسين ... آره پوشک حسينه که گاها توش دکمه ريز و چيزای کوچولو يی مينياتوری پيدا ميشه که خوشبختانه تا حالا خطرناک نبودن ... دائم بايد مث بادی گارد دنبالش برم ببينم چکار ميکنه ... دست دستی کردنشاش منو کشته وای چشمای شيطونش چشمای شيطونش چشمای شيطونش خيلی شيطونه يه شيطونک کوشودوی با مزه کاش باباييش اجازه ميداد عکسشونو بزارم اينجا ...

سال نو مبارک . اين چند روزه من اسباب کشی با خودکش دارم 04.gif . نميتونم به موقع عيد ديدنی بيام خيلی ببخشيد مث هميشه فکر کنم اگه خدا بخواد تا ۱۰ روز بعد از عيد بيام . برقرار و پيروز باشيد . براتون سال خوب و پر باری آرزو ميکنم. آرزو بر جوانان عيب نيست اميدوارم با اين اوضاع قاراشميش جنگ جهانی سوم 04.gif کشور عزيزمون در صلح و آرامش بمونه .

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
taraneh

جا تره بچه نيست مامان خاتون مطلب جديدتون را دوباره بگذاريد اين اتفاق برای منم می افته ...راستی سال خوبی را براتون آرزو ميکنم و اميدوارم به همه آرزوهای قشنگتون برسيد ... سر سال تحويل منو دعا ميکنيد؟

vinchenzo

اين مطلب زيباتونو خوندم//اما حيف که نيومد تا نظر بدم

کيميا

سلام...اونم به چشم...سلام شما رو ميرسونم...کوچولوی شما چطوری بابا پاشيد بياين خونمون ديگه دلمون واسش تنگ شداااااا...آپديت هم به چشم

zahra

فقط تيتر بود که مامان خانوم:)

farhang

سلام. مامان خاتون. از وبلاگ نوشی آمدم اينجا و حتما اولين باره. انشا الله که موفق باشين و اين تلاش سخت بسيار دشواری که برای حسن عزيزت می کنی وراهی که در پيش داری به لطف خدای مهربان برايت راحت بشه. فقط خواستم ياد آوری کنم شايد هم خودتان ميدانيد. که برنامه های فوق العاد پيشرفته و جالبی برای نا بينايان هست که با استفاده از کامپيوتر تقريبا همه کارهاشون به صورت عادی انجام می شه. مخصوصا در مورد آموزش و تحصيل. نمی دونم حسنت چند سال داره. البته سعی کردم تا آنجا که ممکن بود با خواندن مطالب وبلاگت بيشتر با ايشان آشنا شوم. نرم افزاری هست گويا بنام روبی ( ياقوت) که تمام نوشته ها را می خونه. ياد دادن تایپ به حسن کار فوق العاده آسانی است. و اين برنامه به هنگام تایپ تک تک حروف را برايش می خونه و بعد از تایپ می تونه به عقب برگرده و کلمه را براش می خونه.

farhang

حتی براحتی می تونه از انترنت استفاده کنه. ای ميل بزنه٬ حتی برنامه ها را خودش در کامپيوترش نصب کنه. فايل هايش را پيدا کنه٬ ويرايش کنه٬ خلاصه همه کارهاييکه مردم عادی می کنند را به همان راحتی انجام بده. اگر اطلاعات بيشتری در اين زمينه خواستيد. با کمال ميل در خدمت خواهم بود. البته نمی دانم اين برنامه ها فارسی اش هم موجود هست يا نه. يکی از کارهاييکه می توانيد با اين برنامه بکنيد اين است که مثلا کتاب را اسکن می کنيد و بعنوان يک فايل سيو می کنيد. انوقت با کمک همين برنامه فرد می تواند همان کتابی که ما در چند روز می خوانيم. در چند ساعت به صورت فايل صوتی گوش کنه. زمانی من خودم هوس کرده بودم برای تسريع کار از اين برنامه استفاده کنم. البته اخيرا شنيده ام که برنامه ای هم برای تايپ درست شده که حرف زدن فرد نابينا را به صورت تایپ شده می نويسد و انوقت پس از سيو کردن دوباره با استفاده از همان نرم افزار می تواند ان را باز خوانی کرده و در صورت نياز ويرايش کند يا چيزی کم و اضافه نمايد. فعلا موفق باشيد.

کلانتر

هاهاها! اين چشم‌های شيطون برای مامان‌ها نشانه شيطنت بيش از حد بچه است. بعضی مامان‌ها خييلی می ترسن ازش. ولی برای ديگران فقط نشانه يک بچه تووووپ هست!!!

دوست قديمي

سلام عزيزم . سال نو مبارک . اميدوارم سالی پربار در کنار خانواده ير انتظارت باشه .

فاطمه

سلام....مواظب باشيد شما رو نخوره اين جيگرطلا...ببوسيدش