ایام خوشی و شادی و راحتی و آرامش خیال

کار زیادی نکردم ها تازه دیروز کار جدیم رو شروع کردم .. کار آشپزخونه که همش بشور و بسابه رو خودم انجام ندادم .. فقط پرده ها رو زدم و دو سه تا کشو و کمد رو تمیز کردم ولی اینقدر خسته ام انگار دو تا کوه رو جابه جا کردم .. داروهام رو مرتب مصرف میکنم ولی انگار این تیرویید ه خیلی پررو شده .. باید بدم از یه وجب بالاتر قطعش کنن بندازنش دور !! والله .. با این تیروییدمون !! از خود راضی

انگشتام بسته نمیشه بس که کرخت شده ! واه واه واه .. خونه تونی چیه دیگه !؟ یادش به خیر اون وقتا حتی تا دوسال پیش هم خونه تکونی واسه م یه جوک بود الکی یه چیزایی رو تمیز میکردم اونم جو گیر تبلیغات میشدم وگرنه اصلا خونه به اون شدت کثیفی نمیرسید ! اما امسال خیلی وحشتناک شده ! بازم امسال خوبه .. چند روز پیش داشتم فکر میکردم دو سال دیگه حسن میره اول دبیرستان من بدبخت میشم رسمی .. رس های حسن اضافه تر میشه پایه تحصیلیش عوض میشه و مسایل نوجوانی و من منم کردن و استقلال طلبی هاش و تغیرات فیزیکی و اوووووه .. مکافاته !! حسین هم میره کلاس پنجم امتحانات نهایی داره یا به هر حال حتی اگه ۶ پایه هم شده باشه ابتدایی ، پایه ی حساسی ه که از دوران کودکی به دوره جدید تری پا خواهد گذاشت و توجهات ویژه نیاز داره .. از این طرف هادی هم میخواد بره کلاس اول ! خدا رحم کنه !! ماشالله سیستم آموزشی مملکت هم دم به دقیقه تغییر روش میده و باید منتظر تغییرات جدید تر می باشی ام !

پس فکر میکنم با این اوصاف الان در یک وضعیت استراحت و خوشی و شادی و راحتی و ارامش خیال به سر میبرم !! پس باید قدر این لحظات ناب رو بدونم ! اصلا احساس پیری و خستگی نکنم و هی به جون خودم غرولند نکنم .. به هر حال من خودم انتخاب کردم بچه هایم بیشتر از یکی باشند و اگر شرایط اقتصادی و اجتماعی مملکت یاری میداد و رفاه مناسب رو تضمین میکرد مایل بودم بر عکس تبلیغات های دو بچه کافیست تعداد بیشتری فرزند داشته باشم .. که دلایل محترم خودم رو دارم و دلایل شما هم البته برای من محترمه ..

البته خوب در حال حاضر مردم ترجیح میدهند که حتی یک فرزند هم نداشته باشند ، که اگر ۱۵ سال پیش هم این طور بود بنده هم همین تصمیم رو میگرفتم که اصلا موجودی رو برای زنده+گی در این شرایط دعوت به زمین خدا نکنم .. ببخشیدا خدا جان .. این موضوع به شما ارتباطی نداشت به بنده ها میگم !

الانم به جای آسمون ریسمون بافتن باید برم به بقیه کارهای کوذتی ام برسم !

فقط اومدم بگم که هستم و امیدوارم قبل از سال نو برگردم ..

/ 13 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خودم

ببینم نمی خواین به تیترتون یه غیبت هم اضافه کنین؟

خودم

ببینم نمی خواین به تیترتون یه غیبت هم اضافه کنین؟

خودم

ببینم نمی خواین به تیترتون یه غیبت هم اضافه کنین؟

خودم

ببینم نمی خواین به تیترتون یه غیبت هم اضافه کنین؟

خودم

[من نبودم] این که داشت از نظرم ایراد می گرفت حالا چرا این جوری کرده؟ البته برای محکم کاری بد نیستا ولی آخه این همه؟

خودم

کسی خونه نیست؟ مثلا اومدیم عید دیدنی ها [افسوس]

خودم

مجددا خدمت رسیدیم تشریف نداشتید

خودم

بازم اومدیم و بازم نبودین

خودم

خوب وقتی هیچ وقت نیستین چرا یه تابلو نمی زنین دم در که از پذیرش مهمانان نوروزی معذورین؟ لااقل ما هم می فهمیم و دیگه هر روز اینجا کشیک نمی کشیم

خودم

پس کو اون عیدیی که فرموده بودین؟؟؟ [گریه]